Tylko naturalne składniki , pyszne i domowe dania i wypieki. Przyjmujemy zamówienia do 26 marca. Menu dań wielkanocnych na wynos w plikach do pobrania... ... (czytaj więcej)
Kuchnia włoska to nie tylko makarony i pizza, ale również aromatyczne mięsa, ryby, owoce morza, sery, warzywa - przyrządzone niby w prosty sposób a jednak są  jednocześnie i wykwintne i domowo smaczne. Nasz Szef Kuchni Pasquale wie , jak przygotować suto zastawiony stół " po włosku" , tak by każde... (czytaj więcej)
Zapraszamy Państwa na wspaniałą ucztę w dniu Święta Zakochanych ...nasze menu w plikach do pobrania. ... (czytaj więcej)
Sezonowana pierś z gęsi , delikatna w strukturze i bogata w smaku, tłuszczyk ma lekko orzechowy posmak.  Ten "slowfoodowy" rarytas podajemy z owocami granatu na roszponce z odrobiną vInegretu...zapraszamy !!!! ... (czytaj więcej)
Spotkajmy się w Balgera by pożegnać Stary i uczcić Nowy Rok. Zapraszamy od 30.12 na wyjątkowe specjały  z okazji Sylwestra i Nowego Roku. Sezonowana pierś gęsi z owocami granatu , cannelloni z ricottą w sosie szafranowo - krewetkowym, pierś perliczki w sosie truflowym.... Menu w plikach do pobrania ... (czytaj więcej)